Мајстор Natho и љути Белић донели ПРЕОКРЕТ Партизану, а онда СУДИЈСКИ ШОК! По истеку полувремена свиран пенал (ВИДЕО)

29.07.2023. 21:57
Natho
Natho / Извор: Фото: Youtube printscreen/ Арена Спорт ТВ

Узбудљив крај првог полувремена.

Прва два гола за Партизан у новој сезони постигли су Бибарс Natho и Кристијан Белић, два понајбоља фудбалера и у претходној сезони.

КОШМАРАН ПОЧЕТАК ПАРТИЗАНА: ТСЦ већ повео, погледајте како је капитулирала одбрана црно-белих (ВИДЕО)

КРЕНУЛА И СУПЕРЛИГА: Домаћини сигурни на премијери

НИЈЕ СТИГАО ДА ОДИГРА 100 МЕЧЕВА: Црвена звезда РАСКИНУЛА уговор са поузданим играчем

Водио је ТСЦ 1:0 до пред сам крај првог полувремена, а онда је Natho сјајно пласирао лопту у 40. минуту за изједначење.

Свега пар минута касније опет је Израелац водио коло, убацио је лопту са леве стране, Николић је маестрално пропустио кроз ноге, а Кристијан Белић клизећим стартом погодио мрежу.

На тај начин је Партизан стигао до преокрета, али је након истека првог полувремена судија свирао пенал после ВАР интервенције. Са 11 метара је био прецизан Ђаковац и изједначио на 2:2.

Најновије вести о ФК Партизан можете наћи ОВДЕ.

БОНУС ГАЛЕРИЈА: Погледајте како изгледа Катарина Лазовић, српска одбојкашица