ФОТКА ДАНА: Ево шта је Стојковић урадио одмах после пораза од Вождовца (ВИДЕО+ФОТО)

06.10.2019. 22:09
Vladimir Stojković
Владимир Стојковић / Извор: МН Press

Црно-бели изгубили у Хумској.

Велико изненађење догодило се у последњој утакмици 11. кола Суперлиге Србије где је Вождовац славио на гостовању Партизану (више прочитајте ОВДЕ). Змајеви су тријумфовали резултатом 2:1, а победоносни гол постигао је Марко Девић у 95. минуту после великог кикса Златана Шеховића. Млади дефанзивац је после утакмице ронио сузе, а голман црно-белих Владимир Стојковић га је тешио.

СТОЈКОВИЋ РАЗОЧАРАН ПОСЛЕ ПОРАЗА ОД ВОЖДОВЦА: Немам шта више да кажем...

ЛУДИЛО НА ТВИТЕРУ ВОЖДОВЦА: Овако су Змајеви испратили ХАОТИЧНУ завршницу меча у Хумској (ВИДЕО)

БУРА СЕ НЕ СТИШАВА: Партизан се огласио после пораза од Вождовца (ВИДЕО)

Вождовац је повео у првом полувремену голом Немање Николића из пенала, а изједначење црно-белима донео је Страхиња Павловић у 91. минуту. Ипак, четири минута касније уследио је кикс Шеховића после центаршута Николића и лак погодак Девића.

После утакмице уплаканог бека Парног ваљка покушао је да утеши искусни капитен Владимир Стојковић.