ФРАНЦУЗИ НЕ БЛИСТАЈУ ПРЕД ПАРТИЗАН: Ница спасила бод у судијској надоканди

23.10.2022. 19:54
FK Nica
ФК Ница / Извор: МН Press

До изјендачења стигли из једанаестерца.

Фудбалери Нице у четвртак дочекују Партизан у петом колу Лигенација, а у последњем испиту пред тај дуел фраунцуски клуб се провукао против Нанта у 12. колу Лиге 1 одигравши 1:1, а бод је освојио голом из пенала у 90 6. минуту.

ПОКУШАЋЕ ДА ГА ЗАДРЖЕ: Борусија не жели да прода Белингема

РАСТАНАК НЕИЗБЕЖАН: Роналдо не жели да остане у Манчестер Јунајтеду

АНЋЕЛОТИ НЕМА ДИЛЕМУ: Ово је најбоља екипа коју сам водио у каријери!

Навијачи Нице поново су доживели разочарење иако је извучен бод, али је игра њиховог клуба била проблематична на овом мечу. Пепеов гол из пенала је спречио благи хаос у клубу јер би се у случају пораза од НАнта највервоатније причало и о отказу за тренера Лусијана Фавра који је овако сачуван до неке наредне прилике, можда већ у четвртак против Партизана.

Нант је могао у овом мечу и до три бода, а Канаринци су повели у 49. минуту голом Ганга. Могао је Нант све да реши у 80. минуту када је Муса Сисоко погодио стативу, а казна је стигла Кастељето у скоку руком закачио лопту, да би судија после гледања ВАР снимка досудио пенал који је искористио Пепе за бод Нице.