БУНДЕСЛИГА: Фрајбург шокирао милионере! (ВИДЕО)

21.08.2021. 17:46
Erling Haland
Ерлинг Халанд / Извор: Реутерс

Велико изненађење.

Фудбалери Фрајбурга победили су Борусију Дормунд резултатом 2:1 на свом стадиону у оквиру другог кола Бундеслиге.

САМО У МЕРИДИАНУ: Лиге петице 1.000 РСД БОНУСА = идеална комбинација!

(САСТАВИ) КЉУЧНЕ ПРОМЕНЕ И У ОДБРАНИ И У ВЕЗИ: Станковић експериментише против ТСЦ-а

КАО У НАЈБОЉИМ ДАНИМА: Митровић наставио да ТЕРОРИШЕ противнике! (ВИДЕО)

Домаћи тим је повео већ у шестом минуту голом Грифа маестралним шутем из слободног ударца са близу 30 метара.

На почетку Серије А, значајно ослабљени шампион Интер дочекује Ђенову (18.30), и биће то премијера новог тима Неразура. Квота на кеца је 1,40, а на kombinazziju 1&3 1,98. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Интер - Ђенова.

Салаи је дуплирао предност Фрајбурга голом у 53. минуту. Он је сјајно уочио Јунга који је утрчао на левом боком. Центрирао је до Холера који је главом спустио лопту до Салаија који је из непосредне близине полу-волејом затресао мрежу Милионера.

Дортмунд је до краја меча успео да постигне гол, који је био дело играча Фрајбурга Белингема.