ТАДИЋ И АЈАКС ИСПУСТИЛИ БОДОВЕ: Копљаници КИКСНУЛИ на гостовању! (ВИДЕО)

22.08.2021. 16:24
Dušan Tadić
Душан Тадић / Извор: Профимедиа

Твенте је био равноправан током читавог меча.

Фудбалери Ајакса одиграли су нерешено против Твентеа резултатом 1:1 (0:0) у оквиру другог кола холандске лиге.

Mozzart даје највеће квоте на свету: Челси 1,95, Јувентус 1,55, Рома 1,85!

СТАНКОВИЋ НА СЛАТКИМ МУКАМА: Првотимац Звезде РАЗБИО ИМТ! (ВИДЕО)

ЕКСПЛОЗИЈА! Ришаиро, Тошић, али и - ХИТРОНОГО КРИЛО са Балкана! Суманут трилинг појачања Црвене звезде

Копљаници су повели у 52. минуту голом Себастијана Алера који је искористио конфузију у редовима Твентеа и постигао водећи гол за госте.

Бајерн би данас (17.30) требало да има лак посао код куће с Келном - квота на кеца је 1,15, а на kombinazziju 1&3 1,38. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Бајерн - Келн.

Чинило се да ће Ајакс рутински привести меч крају, али у 86. минуту, Пропер је успео да искористи лошу интервенцију одбране гостију, шутирао и савладао голмана Стекеленбурга.

Српски фудбалер, Душан Тадић одиграо је свих деведесет минута за свој тим. Подсетимо, он је за Твенте играо 2012. године када је за 7,7 милиона евра прешао из Гронингена.