ЗВЕЗДА ДО ПОБЕДЕ ПОСЛЕ ПРЕОКРЕТА: Меч обележила лепотица Крстичића! (ВИДЕО)

21.08.2021. 18:26 21:45
FK Crvena zvezda
ФК Црвена звезда / Извор: МН Press

Дерби оправдао очекивања.

Фудбалери Црвене звезде, победили су екипу ТСЦ-а на стадиону ,,Рајко Митић'' у шестом колу Суперлиге Србије резултатом 3:1 (1:1).

Стрелци голова за изабранике Дејана Станковића били су Крстичић у 29. минуту, Катаи у 51. о Бен у 78. минуту, док је једини гол за госте постигао Ђуро Зец у 26. минуту.

Црвено-бели су кренули офанзивно од првог минута, а већ у другом минуту, Милан Павков је изашао један на један са голманом Филиповићем који је успео да избаци лопту у корнер.
У 17. минуту, гол Страхиње Ераковића је поништен због офсајда у ком се претходно нашао Бен.

Гости су повели у 26. минуту. Ђуро Зец је истрчао контру, дошао до шеснаестерца домаћина. Заломио је Ераковића, наместио се и савладао голмана Борјана.
Само три минута било је потребно Звезди да изједначи. Крстичић је захватио волеј и феноменалним ударцем постигао ефектан гол.

Резултатом 1:1 се отишло на одмор. Дејан Станковић је уместо Панкова и Николића убацио Родића односно Катаија на почетку другог полувремена.

У 51. минуту, Звезда је преокренула резултат. Гајић је протрчао по десној страни и упослио Катаија у шеснаестерцу гостију који је шутирао из прве и погодио мрежу ТСЦ-а.
Седам минута касније, Борјан је фантастично одбранио ударац Томановића који је шутирао са тридесетак метара.

Звезда је наставила да напада, а Бен је у 78. минуту постигао трећи гол домаће. Катаи је прошао по левој страни и послао лопту у петерац на коју је натрчао Бен и закуцао је у мрежу.
До краја утакмице, Звезда је сачувала два гола предности и рутински привела меч крају. Коначно, победа црвено-белих 3:1 (1:1).

Црвено-бели су после ове утакмице на деоби првог места са екипом ТСЦ-а са по 13 бодова. У наредном колу, Црвена звезда гостује Чукаричком, док ТСЦ дочекује Младост из Лучана.

Ток меча можете прочитати у тексту испод.

Крај утакмице! Црвена звезда је победила резултатом 3:1 (2:1) у дербију шестог кола Суперлиге Србије.

91'
Катаи је сјајно заломио одбрану ТСЦ-а, али је Филиповић успео да одбрани ударац из непосредне близине.
90'
Судија је утакмицу продужио три минута.
86'
Милан Гајић је сјајно центрирао, а Срнић је захватио лопту маказицама, али је ударац завршио поред десне стативе.
85'
Катаи је сјајно прошао по левој страни, али није успео да постигне други гол на мечу.
81'
Његош Петровић је заменио Секуа Санога.

78'
ГОООЛ! Катаи је прошао по левој страни, послао лопту у петерац гостију коју је сачекао Бен и постигао трећи гол за црвено-беле.
71'
Из игре је изашао Мирко Иванић, а заменио га је Славољуб Срнић.
69'
Павков је примио лопту и упослио Иванића који је изградио позицију за ударац. Шутирао је са ивице шеснаестерца, али је Филиповић маестрално одбранио.
67'
Милан Павков је добио жути картон.
58'
Томановић је распалио по лопти са тридесетак метара, а Борјан је успео да интервенише и избаци лопту у корнер.
57'
Уместо стрелца првог гола за црвено-беле Ненада Крстичића, у игру је ушао Гелор Канга.
55'
Крстичић је зауставио контру ТСЦ-а и том приликом фаулирао Зеца. Судија Митић је показао први жути картон на утакмици.
51'
ГОООЛ! Само шест минута је требало црвено-белима да преокрену резултат. Милан Гајић је сјајно упослио Катаија који је шутирао из прве и упутио неодбрањив ударац у мрежу Филиповића.
46'
Тренер Дејан Станковић је на терен послао Милана Родића уместо Радована Панкова, а уместо Вељка Николића у игру је ушао Александар Катаи.

Прво полувреме је завршено резултато 1:1. Ђуро Зец је довео ТСЦ до предности у 26. минуту, а само три минута касније, Ненад Крстичић је фантастичним волеј ударцем изједначио резултат.

43'
Бен је сјано центрирао из корнера, а Драговић је шутирао главом, а лопта је прошла поред леве статитве.
36'
Бен је центрирао из слободног ударца искоса са десне стране. Павков је спустио лопту главом до Санога који је траљаво шутирао.
30'
Само минут касније, Зец се нашао у великој прилици, а Борјан је рукометном одбраном успео да отклони опасност. Гледамо атомски фудбал на стадиону ,,Рајко Митић''.

29'
ГОООЛ! Крстичић је постигао еврогол! Бен је послао лопту до везисте црвено-белих који је распалио по лопти и сјајним волеј ударцем изједначио резултат.

26'
ГОООЛ! Ђуро Зец је фантастично истрчао контру, стигао до шеснаестерца и заломио Ераковића. Шутирао је из непосредне близине Милана Борјана и довео ТСЦ до вођства.

FK TSC
ФК ТСЦ / Извор: МН Press

18'
Крстичић је фантастично шутирао са двадесетак метара, али је Филиповић успео да сачува мрежу.
17'
Ераковић је постигао фантастичан гол са око 25 метара који није био признат због недозвољене позиције у којој се претходно нашао Бен.
8'
Гајић је одлично започео акцију по десној страни. Лопта је дошла до Бена који је шутирао, али је том приликом био изблокиран.
2'
Велика прилика за црвено-беле. Павков је изашао један на један са голманом Филиповићем, а голман ТСЦ-а је изашао као победник.

19:00 - Утакмица је почела

Црвена звезда и ТСЦ играју дерби меч шестог кола Суперлиге Србије на стадиону ,,Рајко Митић са почетком од 19 часова.

САМО У МЕРИДИАНУ: Лиге петице 1.000 РСД БОНУСА = идеална комбинација!

БУНДЕСЛИГА: Фрајбург шокирао милионере

(САСТАВИ) КЉУЧНЕ ПРОМЕНЕ И У ОДБРАНИ И У ВЕЗИ: Станковић експериментише против ТСЦ-а

Тим из Бачке Тополе је тренутно на првом месту са 13 бодова, али уз утакмицу више у односу на Звезду и Партизан.

На почетку Серије А, значајно ослабљени шампион Интер дочекује Ђенову (18.30), и биће то премијера новог тима Неразура. Квота на кеца је 1,40, а на kombinazziju 1&3 1,98. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Интер - Ђенова.

Изабраници Дејана Станковића победили су Клуж у првом мечу плеј-офа за Лигу Европе на стадиону ,,Рајко Митић'' резултатом 4:0. На тој утакмици је повреду задобио штопер Милош Дегенек који ће пропустити данашњи сусрет, а највероватније се неће опоравити за реванш у Румунији који се игра у четвртак.

Поред Дегенека, у протоколу нису ни Луи Диони и Филипо Фалко. Француз према незваничним информацијама има температуру, а Италијан се још увек није опоравио од повреде. Стратег црвено-белих је одлучио да одмори Александра Катаија, Гелора Кангу и Милана Родића.

Подсетимо, утакмица између Радника из Сурдулице и Црвене звезде која је требала да се одигра прошлог викенда је одложена због обавеза  црвено-белих у Европи, док је екипа из Бачке Тополе ремизирала са Радничким из Крагујевца, а резултат је био 4:4.