КАО У НАЈБОЉИМ ДАНИМА: Митровић наставио да ТЕРОРИШЕ противнике! (ВИДЕО)

21.08.2021. 17:13
Aleksandar Mitrović
Александар Митровић / Извор: Фото: streamable принтсцеен/МН Press

,,Mitro's он фире''

Александар Митровић је постигао први гол на утакмици четвртог кола Чемпионшипа против екипе Хал Ситија. То је његов трећи погодак у овој сезони, чиме се изједначио на првом месту листе стрелаца са саиграчем Данијелом Карваљом, Домиником Соланкеом, Калумом Робинсоном и Џоном Свифтом.

САМО У МЕРИДИАНУ: Лиге петице 1.000 РСД БОНУСА = идеална комбинација!

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Ливерпул РУТИНСКИ славио на Енфилду

СТАНОЈЕВИЋ МЕША КАРТЕ: Уморни смо, ово нам се ТРЕЋИ пут дешава!

У 22. минуту, корнер је извео Сери, а српски нападач је сјајно скочио и главом постигао ефектан погодак.

На почетку Серије А, значајно ослабљени шампион Интер дочекује Ђенову (18.30), и биће то премијера новог тима Неразура. Квота на кеца је 1,40, а на kombinazziju 1&3 1,98. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Интер - Ђенова.

Митрогол је успео да постигне гол на три везане утакмице. Пре Хала, мрежу је затресао Хадерсфилду и Милволу.

Српски нападач је на добром путу ка титули најбољег стрелца другог енглеског ранга, што му је пошло за руком пре две сезоне.

Фулам је до краја задржао предност из полувремена и славио против Хала резултатом 2:0, а поред Митровића у стрелце се уписао и Карваљо у 34. минуту.

Котиџерси су после четири кола на деоби првог места са Вест Бромвич Албионом и Стоуком, а та три тима су освојили по 10 бодова.