АРСЕНАЛ "ИСПРАЗНИО" ЛОНДОН СТАДИОН ЗА ЈЕДНО ПОЛУВРЕМЕ: Тобџије ШЕСТИЦОМ разбиле Вест Хем

11.02.2024. 17:10
FK Arsenal
ФК Арсенал / Извор: Реутерс

Убедљиви гости.

Фудбалери Арсенала славили су на гостовању Вест Хему (6:0) у оквиру 24. кола Премијер лиге.

КРАЈ: Инзаги добио отказ! Познат и наследникFilipo Inzagi

КРАЈ: Инзаги добио отказ! Познат и наследник

ПРОПУСТИЋЕ ВАЖНЕ МЕЧЕВЕ: Познато колико ће одсуствовати Џуд Белингем Džud Belingem

ПРОПУСТИЋЕ ВАЖНЕ МЕЧЕВЕ: Познато колико ће одсуствовати Џуд Белингем

ШМЕКЕРЧИНА: Потез Де Росија после пораза од Интера зачудио све, али није Данијеле било ко (ВИДЕО)Danijele De Rosi

Тобџије су на Лондон стадиону показале сву своју снагу. Већ после првог полувремена је било све јасно. Тим Микела Артете је четири пута тресао мрежу Ареоле у првих 45 минута и то је био знак за неке навијаче Вест Хема да раније крену кућама.

Голеаду је отворио Салиба у 32. минуту, затим је Сака све сам урадио девет минута касније. Млади Енглез је изборио пенал, да би био и сигуран реализатор. У 44. минуту је још један штопер гостију погодио мрежу. Габријел је искористио одличан центаршут Рајса и главом увећао вођство свог тима. У судијској надокнади се у стрелце уписао и Тросар.

У наставку још два гола за Арсенал. Сака је у 63. минуту постигао други гол на мечу, да би три минута касније и Рајс, на сјајан начин, ударцем са дистанце, запечатио судбину Чекићара. Везњак се није радовао голу против бившег клуба.

Арсенал се овим тријумфом поравнао са Манчестер ситијем на другом месту, док је Ливерпул први са два бода више.