СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Реми Радника и Вождовца

10.12.2023. 15:22
FK Voždovac
ФК Вождовац / Извор: МН Press

По тешком терену.

Фудбалери Радника и Вождовца одиграли су у Сурдулици нерешено 1:1 (0:1), у мечу 18. кола Суперлиге.

РАДНИЧКИ ДЕСЕТКОВАН ПРОТИВ ПАРТИЗАНА: Ђорђевић се ипак нада победи!Slavoljub Đorđević

РАДНИЧКИ ДЕСЕТКОВАН ПРОТИВ ПАРТИЗАНА: Ђорђевић се ипак нада победи!

МОЖЕ ЛИ ВЛАДА ИВИЋ ДА ЗАВРШИ 2023. НА ПРВОМ МЕСТУ: Краснодар против великана из Москве јури јесењу титулуVladimir Ivić

ПОЧЕЛА ЗИМСКА ЧИСТКА: Бахар дефинитивно ПРЕЦРТАО дефанзивца који је ОДУШЕВИО Делије!Barak Bahar, FK Crvena zvezda

Гости из Београда повели су голом Џуниора Флемингса у 14. минуту. Асистент нападачу са Јамајке био је Никола Зечевић. Домаћин је до изједначења и бода стигао аутоголом Вукашина Ђурђевића у 81. минуту.

Радник је остао последњи на табели са 11 бодова, док Вождовац на седмом месту има 22. Сурдуличани у наредном колу гостује Новом Пазару, док ће Вождовац дочекати Железничар.