09.03.2024. 21:54
FK Železničar
ФК Железничар / Извор: МН Press

Панчевци уписали важан тријумф.

Фудбалери Железничара победили су у Панчеву екипу нишког Радничког резултатом 3:2 у последњем мечу 24. кола Суперлиге Србије.

НИЈЕ МОГАО ДА ЗАУСТАВИ ФРУСТРАЦИЈУ: Милојевић прозвао и Лазетића после дербија Vladan Milojević, Žarko Lazetić

НИЈЕ МОГАО ДА ЗАУСТАВИ ФРУСТРАЦИЈУ: Милојевић прозвао и Лазетића после дербија

Ухапшен навијач Партизана!Grobari

Ухапшен навијач Партизана!

СУДИЈСКИ ЕКСПЕРТ КАЖЕ ДА ЈЕ ПАРТИЗАН ОШТЕЋЕН: "Други жути картон мора сам да изађе из џепа..." (ВИДЕО)Ilić

Два гола за Железничар постигао је Стефан Хајдин у 31. и 75. минуту, а једном се у стрелце уписао Иван Лакићевић у првом минуту надокнаде времена.

Поготке за госте дали су Вања Илић у 37. и Александар Месаровић у 41. минуту.

Раднички се тренутно налази на 13. месту на табели СЛС са 23 бода, а у наредном, 25. колу СЛС у Нишу ће играти са Црвеном звездом. Железничар је на 15. позицији на табели СЛС са 22 бода, а у наредном колу СЛС гостоваће крагујевачком Радничком.