ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Победе Ливерпула, Астон Виле и Вест Хема, реми у Брајтону

12.11.2023. 17:11
Mohamed Salah
Мохамед Салах / Извор: Профимедиа

Бриљирао Салах.

Фудбалери Ливерпула, Астон Виле и Вест Хема су остварили победе, док је Брајтон ремизирао са Шефилд јунајтедом (1:1) у мечевима 12. кола Премијер лиге.

ПЕХ ЗА РОСОНЕРЕ: Повредио се Леао, познато колико одсуствује Rafael Leao

ПЕХ ЗА РОСОНЕРЕ: Повредио се Леао, познато колико одсуствује

РАЗБЕСНЕО ГА НОВИ КИКС НАПОЛИЈА: Де Лаурентис забранио тренеру и фудбалерима да дају изјавеAurelio de Laurentis

ИЗНЕНАЂЕЊЕ НА ЈУГУ ИТАЛИЈЕ: Минималац Емполија против НаполијаNapulj

ИЗНЕНАЂЕЊЕ НА ЈУГУ ИТАЛИЈЕ: Минималац Емполија против Наполија

Изабраници Јиргена Клопа нису поновили грешку из прошле недеље када им је Лутон откинуо два бода. Овога пута рутинска победа против Брентфорда (3:0) на Енфилду.

Мохамед Салах је био један од најзаслужнијих за тријумф. Египћанин је постигао прва два гола, а коначан резултат је поставио Диого Жота.

Астон Вила је била боља од Фулама (3:1). Стрелци за тим из Бирмингема су били Робинсон (аутогол), Мекгин и Воткинс. Хименез је постигао почасни гол за госте.

Најузбудљивије је било у Лондону, где је Вест Хем савладао Нотингем Форест (3:2). Повели су домаћи већ у трећем минуту. Лукас Пакета је погодио мрежу. Ипак, "Шумари" су преокренули резултат преко Авонија и Еланге.

Чекићари се нису предавали и у последњих 25 минута су преокренули резултат. Џејмс Ворд Прауз је поново показао зашто је један од најбољих извођача прекида у лиги. Сјајни везњак је са две асистенције као на тацни прво упослио Бовена у 65. минуту, а потом и Соучека два минута пре краја за ерупцију одушевљења на Лондон стадиону.