ФУЛАМ СЕ НАМУЧИО ЗА ОСМИНУ ФИНАЛА ФА КУПА: Митровић почео са клупе па асистирао (ВИДЕО)

08.02.2023. 22:41
Aleksandar Mitrović
Александар Митровић / Извор: Профимедиа

Значајно допринео.

Фудбалери Фулама пласирали су се у осмину финала ФА Купа, пошто су на гостовању савладали Сандерленд са 3:2.

ПОНОВО ДЕО ЕЛИТЕ - Expanse Студиос представља регион на глобалном самиту ИЦЕ Лондон 2023

ЋИРО ЈЕ ОДРЖАО НАЈЛЕГЕНДАРНИЈУ КОНФЕРЕНЦИЈУ МУНДИЈАЛА: Погледајте како је опсовао и насмејао читав свет (ВИДЕО)

Српски нападач Александар Митровић меч је почео на клупи, али је потом ушао у игру, и и те како помогао лондонском тиму да прође даље.

Повео је Фулам преко Вилсона у осмом минуту, а шпиц Орлова је у игру ушао на старту другог полувремена, када је и кренло прав узбуђење  Митровић је у 59. минуту асистирао Переири за 2:0, да би Кларк 18 минута смањио на 1:2.

Курзава је поново донео два гола предности тиму са Кравен Котиџа у 82. минуту, а почетком судијске надокнаде Бенет је поставио коначних 2:3.

У наредној рунди, Митровићев Фулам играће против Лидса, који је са 3:1 био бољи од Акрингтона.