ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Лукић дебитовао у победи Фулама, Лестер РАЗБИО Тотенхем, Арсенал се оклизнуо на Емирејтсу (ВИДЕО)

11.02.2023. 18:41
fudbal
фудбал / Извор: Реутерс

Узбудљиво поподне.

Српски фудбалер Саша Лукић дебитовао је у дресу Фулама против Нотингем Фореста. Тим из Лондона је славио 2:0.

НАДАМ СЕ ДА ЋУ УСПЕТИ: Немања Видић се званично кандидовао за председника ФСС

ФОТОГРАФИЈЕ ОТКРИЛЕ ХОРОР: Док је Роналдо постизао голове, на трибинама се одвијао ПРАВИ УЖАС! Све је забележено (ФОТО)

ЗАКЕРОНИЈУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Чувени италијански тренер на интензивној нези

Везни играч је заменио Андреса Переиру у надокнади времена, док је други Србин на терену Александар Митровић играо до 84. минута меча.

Стрелци за домаће су били Вилијан у 17. минуту и Соломон два минута пре краја.

Фудбалери Лестера демолирали су Тотенхем (4:1) на свом терену. Почело је добро по госте, Бетанкур је у раној фази савладао Ворда, али већ до полувремена је било 3:1 за домаће. Стрелци су били менди, Медисон и Ихеначо. У наставку је погодио и Барнс.

Арсенал је кикснуо на свом терену, Брентфорд је откинуо бод (1:1). За домаће је стрелац био Тросар, што је његов први гол, док је Иван Тони погодио за Пчелице.