ФУЛАМ ШОКИРАО ОЛД ТРАФОРД: Ивоби срушио Манчестер у последњим секундама

24.02.2024. 18:41
FK Fulam
ФК Фулам / Извор: Профимедиа

Велики тријумф чете Марка Силиве.

Фудбалери Фулама шокирали су Манчестер јунајтед тако што до тријумфа на Олд Трафорду стигли у последњим секундама меча који је одиграну у оквиру 26. кола Премијер лиге.

НИЈЕ СЕ ШТЕДЕЛО: Челси продао најскупљу карту и историји Премијер лиге (ФОТО)FK Čelsi, FK Mančester siti

НИЈЕ СЕ ШТЕДЕЛО: Челси продао најскупљу карту и историји Премијер лиге (ФОТО)

ЛОВА ЛЕГЛА НА РАЧУН: Северина се враћа у Партизан Ksander Severina

ЛОВА ЛЕГЛА НА РАЧУН: Северина се враћа у Партизан

После незанимљивог првог полувремена, Баси је довео Фулам у вођство. Уследио је велики притисак Ђавола који је крунисан голом Мегвајера у 89. минуту. Кад се чинило да ће доћи до поделе бодова, у седмом минуту надоканда, Ивоби је лукаво савладао Онану и донео тријумф Фуламу.

Астон Вила је у мечу препуном голова савладала Нотингем Форест и наставила поход ка Лиги шампиона. Протагонисти победе били су Оли Воткинс и Даглас Луиз. Форест се вратио на 3:2, али је Бејли постигао четврти гол и донео Вили нова три бода.

Кристал Палас је савладао Барнли у дебију тренера Оливера Гласнера резултатом 3:0. Било је велике борбе у првом полувремену, али је домаћин који је у наставку играо са играчем више сломио отпор Барнлија и уписао победу.