МОЋНА СРБИЈА: Седам комада у мрежи Американаца за пролаз даље

20.09.2021. 20:36
Srbija futsal
Србија футсал

Футсалери су у осмини финала.

Србија је славила у мечу трећег кола Светског првенства у футсалу против САД 7:0 и пласирала се у осмину финала. Голове су постигли Ракић,Томић x2,Petrov, Милосављевић, Лазаревић, Радовановић. Србији је на овом мечу требала победа од најмање два гола разлике за пролаз у нокаут фазу.

ПРЕГОВОРИ СУ У ТОКУ: За викенд постигао првенац у Серији А, а УСКОРО ће заиграти за СРБИЈУ

НЕМА ФУДБАЛА: Одложене две утакмице Суперлиге

ПОСЛЕ ЧИТАВЕ ДЕЦЕНИЈЕ: Рајевац поново селектор Гане

Наши момци су већ у првом полувремену стекли предност од четири гола. Први гол је пао у шестом минуту меча, Јован Лазаревић одузео лопту и асистирао Ракићу, који је био неумољив. Драган Томић је постигао други и трећи гол. А четврти гол је дело Страхиње Петрова.

У другом полувремену је успела репрезентација Србије да постигне још голова. У 32. минуту гол је постигао Лазар Милосављевић после грешке Американаца, у истом минуту још један гол за Србију, стрелац је Лазаревић. Постигли су наши играчи и седми гол, стрелац је био Радовановић.

У осмини финала ћемо играти против Португала.

Погледајте како изгледа Андреа Сахара, изабраница боксера Кубрата Пулева.