ГАВРИЋ - МАЈСТОРИЈА: Каква голчина! Шта је то пролетело пре поготка? Птица, авион? Не - то је Гајић (ВИДЕО)

15.03.2021. 17:55
Željko Gavrić
Жељко Гаврић / Извор: Фото: МН Press/TV Арена спорт printscreen

Распуцани црвено-бели.

Фудбалери Црвене звезде у 27. колу Суперлиге Србије гостовали су Вождовцу. Изабраници Дејана Станковића су наставили тријумфалан низ и "на крову" стадиона у Заплањској и победили су са 1:4.

ТИПСТЕР ТЕ ЗОВЕ: Преузми 1.500 РСД бонуса и постани краљ типовања

КАТАИ ПЛЕСАО ПО КИШИ, БЕН СЕ ПОКЛОНИО: Погледајте Звездин гол за изједначење! Нико бољи - У ИСТОРИЈИ!(ВИДЕО)

СКИНУЛА СЕ, ОСТАЛЕ САМО ГАЋИЦЕ: Појавила се ВРЕЛА фотографија најс*кси српске кошаркашице

ЗМАЈЕВИ ОДМАХ БЉУНУЛИ ВАТРУ: Стоисављевић шокирао шампиона (ВИДЕО)

Ливерпул је у старховитим проблемима – титулу је одавно изгубио, а измиче му и место у Лиги шампиона. У таквој ситуацији вечерас (21.00) вечерас гостује Вулверхемптону који такође игра испод очекивања. Квота на двојку је 1,85, кец је 4,40, а икс 3,50. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Вулверхемптон – Ливерпул.

На полувремену су гости водили са 1:2, иако је домаћин повео врло рано, а Звезда је наставила са ефикасном игром и у другом делу.

У 68. минуту повисили су црвено-бели на 1:3 голом Жељка Гаврића који се мајсторски снашао и окренуо у шеснаестерцу Вождовца и упутио снажан и прецизан ударац.

Асистент је био Милан Гајић који је претходно убацио у "турбо" брзину не би ли спасао лопту коју су многи већ видели у гол-ауту.