ПОСЛЕДЊА ПРОВЕРА ЧЕХА: Викторија славила против Кинеза

07.02.2018. 18:11
Viktorija Plzenj
Викторија Плзењ / Извор: Профимедиа

Клуб из Плзења гостује Партизану 15. фебруара.

Викторија из Плзења је тријумфално окончала припреме - победом 2:1 против Гуижу Жиченга. Ривал Партизана је у Бенидорму победио кинеског суперлигаша и тако показао да је спреман за гостовање у Хумској 15. фебруара. Изабраници Павела Врбе су одиграли добро против ривала који је кинески шампионат лане окончао на осмом месту.

ЧОВИЋ ОДГОВОРИО НА ПРОЗИВКЕ ИЗ ПАРТИЗАНА: Бесмислено ми је да се правдам

ВЕЛИКА ЧАСТ! Србин изабран у Извршни одбор МОК-а (ФОТО)

ТУРНИР У СОФИЈИ: Пораз Зимоњића и Троицког

Стрелци за клуб из Плзења били су Крменчик у 8. и Чермак у 68. минуту, док је за екипу коју за клупе предводи Шпанац Грегорио Манзано гол постигао Чери у 51. минуту.

ПОВРЕДИО СЕ: Фалкао мора на паузу

САСТАВ ПЛЗЕЊА: Хрушка, Ржезник (од 72. Хавел), Хејда (од 46. Хајек), Хубник (Ц), Лимберски (од 72. Коваржик), Хрошовски, Хоржава (од 72. Иваншиц), Петржела (од 82. Копиц), Коларж (од 61. Чермак), Копиц (од 61. Земан), Крменчíк (од 61. Хори, од 82. Бакош).