ГЕНТОВА ГЕНЕРАЛКА ПРЕД ЗВЕЗДУ: Налетели на Шарлроа који је избацио Партизан - гол у последњем минуту првог дела, КАРДИНАЛНА грешка (ВИДЕО)

22.11.2020. 20:32
Detalj sa utakmice FK Gent
Детаљ са утакмице ФК Гент / Извор: Фото: Sporttube printscreen

Штопер је послао пас ка голману и - "асистирао" противнику за коначних 0:1.

Црвена звезда је своју "генералку" пред четврто коло групног такмичења Лиге Европе успешно одрадила. На неугодном гостовању у Новом Саду, изабраници Дејана Станковића савладали су 0:2 Војводину у оквиру 15. кола Суперлиге Србије.

НАЈАВИО ЈЕ ДОЛАЗАК НА МАРАКАНУ: Звезда у јануару добија велико ПОЈАЧАЊЕ!

ВИДИТЕ СНИМКЕ: Пенал за Звезду, па гол Бена (ВИДЕО)

"АКО БИХ МОРАО У РАТ..." Ибрахимовић открио што није волео Србина! Миха узвратио - "Мислио сам СВЕ НАЈГОРЕ о њему"

Звезда у групи "Л" Лиге Европе гостује белгијском Генту који је такође у домаћем првенству имао генералну пробу пред дуел са српским шампионом.

Они су у 13. колу тамошњег шампионата у гостима савладали Шарлроа 0:1, екипу која је из Европе избацила Партизан.

Једини гол на утакмици пао је у последњем минуту првог полувремена и то након кардиналне грешке одбране домаћина. Пас ка голману Пенетоу пресекао је Осман Букари и рутински спровео лопту у мрежу.