ГЛАЗЕР ОТЕЖАО ПОСАО ШВАЈЦАРЦИМА: Реми против Израела!

15.11.2023. 23:38
Fudbalska reprezentacija Švajcarske
Фудбалска репрезентација Швајцарске / Извор: Профимедиа

Имали карту за Немачку, али...

Фудбалери Израела ремизирали су као номинални домаћини у Фелчуту резултатом 1:1 са екипом Швајцарске у оквиру квалификација за Европско првенство у Немачкој.

НЕОБЈАШЊИВА ГРЕШКА ПАВЛОВИЋА, А ЗАТИМ КАРАСКО: Погледајте како су Белгијанци за ДВА МИНУТА матирали Србију (ВИДЕО)Srbija

ОРЛОВИ ПАЛИ У ДРУГОМ МИНУТУ: Белгијанци бољи од Србије у пријатељском мечу!Fudbalska reprezentacija Srbije

ОРЛОВИ ПАЛИ У ДРУГОМ МИНУТУ: Белгијанци бољи од Србије у пријатељском мечу!

РЕПРЕЗЕНТАТИВАЦ ХРВАТСКЕ МОРА НА РОБИЈУ! Фудбалер српског порекла у великом проблемуBa

Изабраници Мурата Јакина повели су у 36. минуту голом Рубена Варгаса, па се у тим тренуцима чинило да ће "сајџије" оверити пласман на ЕП.

Хладан туш за госте уследио је у самом финишу меча, играо се 88. минут када је Шон Вајсман шокирао Швајцарску и поравнао резултат који се до краја меча није мењао.

Посебно се истакао и голман Црвене звезде Омри Глазер који је са шест одбрана успео да помогне својој екипи да сачува макар теоријску наду у пласман на Европско првенство у Немачкој наредне године.

Швајцарска је у групи И прва са 16 бодова колико има и Румунија на другом месту због гол-разлике, док је Израел трећи са 12.