Гол из офсајда, па шамарање... Било је свега на утакмици Партизан – Чукарички (ВИДЕО)

23.04.2018. 10:41
Zoran Tošić
Зоран Тошић / Извор: МН Press

Буран меч у Хумској.

Фудбалери Партизана су савладали Чукарички са 2:1 у другој рунди плеј-офа Суперлиге (32. коло), а судија Александар Васић није положио испит у Хумској са помоћником испред источне трибине Гораном Станојевићем.

НЕВОЉЕ ЗА ПАРТИЗАН: Чанак открио шта ће бити са Новицом и Воном!

НИЈЕ САМО МИЛАН: Још један клуб "лиге петице" долази на Маракану! Зна се и по КОГА! (ФОТО)

Црно-бели су повели у 18. минуту голом Зорана Тошића, а претходно је асистент Огњен Ожеговић био у офсајду, што се јасно види на ТВ снимку.

- Не бих да коментаришем суђење, али ми се судија извинио. Вероватно ћемо се жалити – рекао је Лалатовић.

Судија Васић је направио крупну грешку у другом полувремену, када није искључио фудбалера Чукаричког Мирослава Богосавца. Бивши леви бек Партизана лупио је шамар Ђорђу Ивановићу после једног кошкања на половини тима са Бановог брда. Богосавац нити је искључен, нити је добио жути картон, а у истој ситуацији жути картон је избегао и Ивановић (погледајте на 01.35 минута видео клипа).

Зимско појачање из Спартака је пар минута касније оштро стартовало са леђа на једног фудбалера гостију, што је такође било за (другу) јавну опомену. Васић као да је у тим тренуцима заборавио картоне у свлачионици и поред неспортских потеза који играчима Суперлиге, макар и ове српске, не смеју да се праштају.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.