ГОЛ КАРИЈЕРЕ: Бивши Звездин нападач МАКАЗИЦАМА поцепао мрежу!

20.07.2022. 22:08
Nikola Krstović
Никола Крстовић / Извор: Фото: TwitterPrintscreen/@DAC_1904

Доказ перфектне форме...

Екипа Дунајске стреде стигла је до победе у гостима против Викингура 2:0 у првом мечу 2. кола квалификација за Лигу конференција. Јунак словачког тима поново је био Никола Крстовић, бивши нападач Црвене звезде одакле је стигао за пола милиона евра.

ВЕЗИСТА НАПУСТИО ЗВЕЗДУ: Црвено-бели га ЗА ЏАБЕ послали у Динамо!

СТАНКОВИЋ ЋЕ ИМАТИ СЛАТКЕ МУКЕ: Најжешће за крај - Звезда спремила ДЕТОНАЦИЈУ да комплетира екипу

ДОК СВИ ПРИЧАЈУ О МАКСИМОВИЋУ: Мркела најавио ДРУГУ трансфер бомбу на штоперу

Да је Крстовић у сјајној форми показао је још једном, пошто је на четвртом мечу у низу дао пети гол.

Овога пута је то учинио је у осмом минуту утакмице тако што је постигао маестралан погодак и то "маказицама".

Ово је, без дилеме био најлепши гол Црногорца у каријери.

Тим поготком је трасирао пут ка победи своје екипе, а тачку је ставио Андрејс Циганикс девет минута пре краја.

ДАЦ је тако одрадио велики посао око проласка у наредну фазу, с тим да га тамо чека знатно тежи противник. Ривал ће им бити победник меча између Сабуртала из Тбилисија и румунског ФЦСБ-а.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте Софију Милошевић, супругу Луке Јовића, у теретани