ГРОБАРИ МОГУ ДА ОДАХНУ: Урошевић и Рикардо воде Партизан у Лигу конференција (ВИДЕО)

25.08.2022. 21:51
FK Partizan
ФК Партизан

Ипак, чак два гола примљења од Малтежана.

Фудбалери Партизана постигли су још два поготка у другом полувремену на гостовању Хамрун Спартансу (3:2) и сада имају предност од четири гола у укупном скору и веома су близу пласмана у групну фазу Лиге конференција.

РАСПУЦАНО НА МАЛТИ: Прша довео Хамрун у вођство, ипак Партизан има расног стрелца (ВИДЕО)

МАЛЕР ЗА ИЛИЋА: ЦСКА није издржао, Бирманчевић стрелац за Малме (ВИДЕО)

БУРНА УВЕРТИРА ДЕРБИЈА: Партизан тражио померање дербија, Звезда није прихватила

Стрелац другог гола за тим Гордана Петрића је Слободан Урошевић у 72. минуту. Изврсно је леви бек црно-белих пробио по левој страни, ушао у средину и десном, слабијом, ногом погодио даљи угао.

После гола популарног Чакија видели смо још два поготка. Прво је Рикардо погодио за црно-беле, а потом је и Винисијус смањио резултат са беле тачке. Пенал је досуђен због играња руком Белића.

Најновије вести о ФК Партизан можете наћи ОВДЕ.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте сцену са свадбе Ане Дабовић