ГОСТИ СЛАВИЛУ У ТИРАСПОЉУ: Звезда ако испадне од Јермена иде највероватније у Молдавију

02.08.2022. 21:29
FK Šerif
ФК Шериф / Извор: Профимедиа

Реванш у Чекој за седам дана.

У првој утакмици трећег кола квалификација за Лигу шампиона Викторија Плзењ је савладала Шериф у гостима резултатом 2:1 (1:1).

ГВАРДИОЛА ЗА ГВАРДИОЛА НУДИО 80 МИЛИОНА: Чекају БОЉУ понуду

КОПЉАНИЦИ СПУСТИЛИ РАМПУ: Ајакс забранио навијачима да траже дресове од играча

РАДИЛО СЕ У ТИШИНИ: Звезда добија ново појачање из Русије (ФОТО)

Поражени из овог пара састаће се у плеј-офу за Лигу Европе са пораженим из пара Црвена звезда – Пјуник.

Шампион Молдавије (који је иначе из непризнате државе Придњестровље) је први повео и то голом из пенала 36. минуту, а стрелац је био Рашид Ибрахим Аканби.

Чеси су на исти начин изједначили пет минута касније, а прецизан са "беле тачке" био је Томас Чори.

Након шест минута игре у наставку је Пернамбуко погодио пречку за Шериф из слободног ударца, а својеврсна "казна" стигла је четири минута касније.

Павел Буча је тада донео преокрет и до краја Шериф, упркос већем поседу и броју покушаја, није успео да изједначи.

Реванш се игра у Плзењу на "Досан арени" за седам дана.

Спонзор вести Лиге шампиона – спортска кладионица Меридиан

БОНУС ВИДЕО: Погледајте како је Немања Гудељ изашао на бину и засвирао са музичарима