ГРЧКА ЈЕ ЦЕЛА ЦРВЕНО-БЕЛА: Олимпијакос у великом дербију савладао ПАОК

24.10.2021. 22:10
FK Olimpijakos
ФК Олимпијакос / Извор: Профимедиа

Занимљив меч на Карискакију.

Фудбалери Олимпијакоса победили су ПАОК у највећем дербију Грчке. Црвено-бели су резултатом 2:1 уписали три вредна бода у утакмици 7. кола тамошње Суперлиге.

СТАНКОВИЋ: Навијачи су играч утакмице

ОЛЕ СЕ ОГЛАСИО ПОСЛЕ БЛАМАЖЕ Мало ко би очекивао ове речи: "Далеко сам стигао..."

БРУКА НА ОЛД ТРАФОРДУ: Ливерпул ПЕТАРДОМ разбио Јунајтед

Агибу Камара је постигао први гол на мечу у 22. минуту ударцем са ивице шеснаестерца и тако донео предност црвено-белима. Јоргос Мосурас је дуплирао вођство Олимпијакоса само 10 минута касније. Грчки везиста је примио прецизан пас и шутирао успешно у доњи леви угао.

Андрија Живковић је имао шансу да смањи предност, покушао је са 16 метара, али није био довољно прецизан.

Томас Мург је коначно погодио за црно-беле у 81. минуту, али било је касно за било какав повратак солунске екипе и освајање бодова.

Олимпијакос је новом победом задржао чело табеле са 17 бодова, ПАОК је на трећем месту и има четири бода мање од великог ривала.

Погледајте како изгледа британска атлетичарка Дина Ашер Смит.