ГРОБАРИ, ОБРАТИТЕ ПАЖЊУ: Олимпијакос доживео нови ударац! (ФОТО)

19.07.2017. 22:55
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: МН Press

Црвено-бели из Пиреја у непрепознатљивом издању.

Фудбалери Олимпијакоса настављају са лошим резултатима у припремном периоду. После пораза од Паниониоса (0:1), првак Грчке доживео је нови ударац пред долазак на ноге Партизану, у првом мечу 3. кола квалификација за Лигу шампиона.

НЕСЛАНА ШАЛА ИЛИ ПРЕТЊА? Сума стигао у Београд и одмах добио поруку: Пуцаћу ти у колена! (ГАЛЕРИЈА)

НИЈЕ МОГАО ДА ИЗДРЖИ: Сума има важну поруку за навијаче Партизана! (ГАЛЕРИЈА)

Miroslav Đukić
Мирослав Ђукић / Извор: МН Press

НЕРЕДИ У НАЈАВИ: Навијачи Олимпијакоса оштро запретиИи Гробарима, споменули и Делије! (ФОТО)

Црвено-бели су ремизирали против Астераса из Триполија (1:1), противника у првенству земље Хелена, али су морали да јуре вођство ривала. Предност гостима донео је Маниас у 28. минуту и са тим резултатом отишло се на одмор.

У наставку Олимпијакос је појачао ритам, што му се исплатило у 55. минуту. Мехди Карсела, некадашњи првотимац руског Анжија, шпанске Гранаде, белгијског Стандарда и португалске Бенфике, послао је лопту у мрежу и поставио коначних 1:1.

У досадашњем току припрема, Звездин братски клуб уписао је две победе (Ватенш 2:0, Мехелен 6:0), један пораз (Паниониос) и поменута три ремија (Локерен, Лудогорец и Астерас по 1:1).