БЕКАМ ЈЕ СИГУРНО ПОНОСАН: Кејн постигао голчину СА СВОЈЕ ПОЛОВИНЕ терена! Сензационално (ВИДЕО)

28.10.2023. 17:53
Hari
Хари / Извор: Фото: Twitter printscreen/Football Репорт

Нестваран погодак.

Енглески нападач Хари Кејн је на мечу између његовог Бајерна и Дармштата постигао погодак са пола терена.

ШТА ЗНАЧИ ДУЉАЈУ ДЕСЕТ ВЕЗАНИХ ПОБЕДА: Ја то никада нисам вредноваоIgor Duljaj, FK Partizan

ШТА ЗНАЧИ ДУЉАЈУ ДЕСЕТ ВЕЗАНИХ ПОБЕДА: Ја то никада нисам вредновао

ТЕЈЛОР СВИФТ ЖЕЛИ ДА КУПИ ДРУГИ НАЈСТАРИЈИ КЛУБ ИЗ ЕНГЛЕСКЕ: Власници су јој брзо ОДГОВОРИЛИ Tejlor Svift

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Челси шокирао своје навијачеFK Čelsi

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Челси шокирао своје навијаче

Играо се 68. минут када је Томас Милер додао лопту Кејну на својој половини, вероватно мислећи да ће његов нападач да настави контранапад, али...

Уместо да отвори ту десну страну по којој је Милер кренуо напред, Кејн је одлучио да шутира директно у гол и - погодио је!

Био је то Кејнов други гол на мечу, а пети за Баварце који су, додуше, имали играча више, с обзиром на то да су гости до полувремена добили два црвена картона.

Бајерн је у међувремену повисио на 7:0 у 76. минуту, на крају је бројао до осам (8:0), а сам Кејн је подсетио на Дејвида Бекама који је својевремено у дресу Манчестер јунајтеда дао гол Вимблдону са пола терена.