ХЕТ-ТРИК КАВАНИЈА! ПСЖ ПОНИЗИО Монако у сред Кнежевине, серија победа још УВЕК траје... (ВИДЕО)

11.11.2018. 22:54
FK PSŽ
ФК ПСЖ / Извор: Реутерс

Свеци без премца у Француксој.

Фудбалери ПСЖ-а остварили су 13. везани тријумф у националном шампионату пошто су у дербију француског првенства славили у гостима против Монака са 4:0, ајунак меча био је троструки стрелац Единсон Кавани.

ЛУДНИЦА НА БОМБОЊЕРИ! Реми Боке и Ривера после велике ДРАМЕ, одлука о ШАМПИОНУ Јужне Америке пада у реваншу! (ВИДЕО)

ГРОБАРИ, ДА ЛИ СЕ СЕЋАТЕ ЊЕГА? Бивши нападач Партизана наставља да РЕШЕТА мреже (ВИДЕО ФОТО)

Од самог старта меча па до последњег судијског звиждука на терену је постојао само један тим. Парижани су врло брзо дошли у предност голом Каванија, да би исти играч само неколико минута касније поставио коначан резултат првих 45 минута.

У наставку утакмице, Уругвајац је постигао и трећи гол за потпуну доминацију његовог тима против Монака. Тачку на овај дуел ставио је Бразилац Нејмар голом са беле тачке за коначних 4:0 и нови тријумф Светаца.

Све најновије спортске вести можете да прочитати ОВДЕ.