МОЖЕ ДА СЕ ИДЕ И НА ПРВО МЕСТО: Црвеној звезди стигле лепе вести из Немачке, нови потоп Хофенхајма (ВИДЕО)

08.11.2020. 18:31
Stanković, Boaći
Станковић, Боаћи / Извор: Фото: Youtube printscreen/ Хот Мовиес /МН Press

Црвено-бели имају чему да се надају.

Фудбалери Хофенхајма доминирају у Лиги Европе, али тону у Бундеслиги. Волфсбург је са 2:1 био бољи од Хофена у 7. колу Бундеслиге.

МИЛИОНЧЕ НА ПОЛУВРЕМЕНУ: Погледајте тикет који је погодио овај кладионичарски маг! (ФОТО)

КОЛАРОВ ПОВРЕЂЕН: Драма Аталанте и Интера - а онда је севнула руска левица! Првенац новог појачања и Ромина песма у режији Јерменца (ВИДЕО)

ЗВЕЗДА НЕ МОРА ДА БРИНЕ ЗА БУДУЋНОСТ: Фудбалер Графичара позван у "А" репрезентацију (ВИДЕО)

Већ у 26. минуту било је 2:0, Штефен и Veghorst су били стрелци за убедљиво вођство, а буђење је за Хофенхајм ипак било прекасно. Адамјан је као резервиста дао гол за 2:1 у 87. минуту, а у 94. је Дабур имао пенал вредан бода. Није га реализовао, белгијски голман Кастелс је врхунски одбранио и сачувао цео плен домаћинима.

Упркос проблемима, Реал Мадрид бар у Примери одлично гура и већ има залиху у односу на Барселону. Краљеви вечерас (21.00) гостују Валенсији, која је у очајној форми, и не би требало да представља већи проблем. Квота на двојку је 1,55, а на kombinazziju 2&3 2,00. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Валенсија - Реал Мадрид.

Од српских актера, Мијат Гаћиновић играо је од 59. минута, када је ушао уместо Белфодила.

Занимљиво је да је Хофенхајму последња бундеслигашка победа била она над Бајерном са чак 4:1, после чега су забележили четири пораза уз реми.

Хофенхајм у Лиги Европе има девет бодова, Црвена звезда три мање и последњи резултати можда остављају простора за наду изабраницима Дејана Станковића да није немогућа борба и за прво место у групи. Црвено-бели у истом дану играју против Инђије.