ЗАГЛЕДАО СЕ У ВАР: Судија продужио утакмицу за 42 минута, ево шта му се после тога десило

16.03.2023. 10:48
sudija
судија / Извор: МН Press

Нечувено.

Фудбалски савез Боливије суспендовао је данас шест судија након што су једну утакмицу националне лиге продужили за чак 42 минута. Палмафлор је у понедељак победио Блуминг са 3:2, у мечу који је, уз јаку кишу, одигран у граду Чапареу и који је трајао 132 минута.

САМО ЈЕДАН ОРАО ОСТАО У ЛИГИ ШАМПИОНА: Занимљиво, чак се није нашао на Пиксијевом списку за Катар

ЛИГА ШАМПИОНА: Дрхти Европа, ево кад је ЖРЕБ, а ко је највећи ФАВОРИТ

ЧИНИЛО СЕ ДА СЕ ЧЕКА САМО ПОТПИС: Дошло до великих шумова на релацији Меси - ПСЖ, лова је у питању

Судија Хулио Гутијерес је продужио утакмицу за 42 минута због видео прегледа другог гола Палмафлора и туче која је уследила након два црвена картона додељена играчима Блуминга.

Судијска комисија Фудбалског савеза Боливије је дан након меча донела одлуку о суспензији судија.

Фудбалски клуб Блуминг се огласио на Твитеру и навео да су судије довеле играче тог тима у велики ризик од повреда због "превише додатног времена".

Један од директора Палмафлора је бивши председник Боливије Ево Моралес, који је на друштвеним мрежама написао да је његов тим победио упркос "сумњивим судијама".

Моралес је био председник Боливије од 2006. до 2019. године. Палмафлор је ове године ушао у прву лигу.

БОНУС ГАЛЕРИЈА: Погледајте како изгледа Ангелина Мељникова, руска гиманстичарка