И ТО СЕ ДЕСИЛО: Србин заиграо за Динамо! Погледајте како је прошао Андрићев деби за Модре (ВИДЕО+ФОТО)

02.02.2019. 20:01
Komnen Andrić
Комнен Андрић / Извор: МН Press

Убедљива победа домаће екипе на Максимиру.

Фудбалери загребачког Динама савладали су Рудеш у првој утакмици домаћег првенства после зимске паузе, а за Модре је дебитовао српски нападач Комнен Андрић. Утакмица на Максимиру је завршена резултатом 7:2, а Андрић је одиграо последњих 20 минута утакмице.

АБА ЛИГА: Партизан МАСАКРИРАО Цибону у Загребу и присуствовао СРАМНОМ судијском критеријуму! (ВИДЕО ФОТО)

ПРЕСЕКЛИ: Зна се да ли Борјан остаје у Звезди (ФОТО)

Српски центарфор је у игру ушао у 70. минуту при вођству домаће екипе од 7:1 и није успео да се упише у стрелце до краја меча.

Динамо је већ у 19. минуту водио са 3:0, после два гола Хајровића и једног Петковића. Затим су гости у 23. минуту смањили на 3:1 поготком Штркаља, а на паузу се отишло резултатом 4:1 захваљујући голу Гојака пет минута пре краја полувремена.

Друго полувреме је феноменално отворио Орсић који је од 56. до 65. минута постигао три гола за 7:1, а коначан резултат је поставио својим другим голом на мечу Штркаљ у 79. минуту.

Динамо је после непотпуног 19. кола убедљиво први на табели са 48 бодова, чак по 14 више у односу на Осијек и Ријеку који су одиграли по утакмицу мање, као и Локомотиву која је одиграла једнак број мечева као и Модри.

Погледајте како изгледа Камил Домингез, заносна одбојкашица Доминиканске Републике.