И ЗАТО ЈЕ РЕПРЕЗЕНТАТИВАЦ: Видите БОМБУ Милана Гајића! А тек спринт у стилу Јусеина Болта... (ВИДЕО)

15.03.2021. 18:02
Milan Gajić
Милан Гајић / Извор: Фото: МН Press/TV Арена спорт printscreen

Распалио...

Фудбалери Црвене звезде у 27. колу Суперлиге Србије гостују Вождовцу. Изабраници Дејана Станковића покушаће да наставе тријумфалан низ и "на крову" стадиона у Заплањској и наставе пут ка одбрани титуле. На полувремену гости воде са 2:1, иако је домаћин повео врло рано.

ТИПСТЕР ТЕ ЗОВЕ: Преузми 1.500 РСД бонуса и постани краљ типовања

КАТАИ ПЛЕСАО ПО КИШИ, БЕН СЕ ПОКЛОНИО: Погледајте Звездин гол за изједначење! Нико бољи - У ИСТОРИЈИ!(ВИДЕО)

СКИНУЛА СЕ, ОСТАЛЕ САМО ГАЋИЦЕ: Појавила се ВРЕЛА фотографија најс*кси српске кошаркашице

ЗМАЈЕВИ ОДМАХ БЉУНУЛИ ВАТРУ: Стоисављевић шокирао шампиона (ВИДЕО)

Ливерпул је у старховитим проблемима – титулу је одавно изгубио, а измиче му и место у Лиги шампиона. У таквој ситуацији вечерас (21.00) вечерас гостује Вулверхемптону који такође игра испод очекивања. Квота на двојку је 1,85, кец је 4,40, а икс 3,50. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Вулверхемптон – Ливерпул.

"Змајеви" су им на почетку показали зубе и повели у 4. минуту преко Драгана Стојисављевића.

Прешла је Звезда у тоталну офанзиву и опсаду гола домаће екипе и то се исплатило у 30. минуту. Стрелац је био Ел Фарду Бен, најефикаснији странац црвено-белих у историји (61. гол у београдском клубу) коме је ово осми погодак у првенству.

Успела је Звезда да направи потпуни преокрет и то у 37. минуту када је са пет метара мрежу главом погодио Мирко Иванић на асистенцију Жељка Гаврића.

Иако није постигао погодак из те акције, Милан Гајић је био творац једног од најлепших момената у првом полувремену.

Десни бек који је и на списку репрезентације Србије, показао је још један разлог због којег је у друштву најбољих у земљи. Опалио је са нешто више од 20 метара. Одличан ударац, али је голман Вождовца био концентрисан.

А, у другом полувремену је забележио и асистенцију. И то после спринта у стилу Јусеина Болта када је спасао лопту коју су многи већ видели у гол-ауту.