ИДЕМО НА ЕВРОПСКО ПРВЕНСТВО: Везиста Вест Хема донео Србији прво место у групи против Шпаније!

27.03.2018. 16:46
Kadetska reprezentacija Srbije
Кадетска репрезентација Србије / Извор: МН Press

Занимљив расплет у квалификацијама.

Кадетска репрезентација Србије ремизирала је са Шпанијом резултатом 1:1 (1:1) и само потврдила пласман на Европско првенство.

КРАЈИНОВИЋ: Ђоковић ми је много помогао (ФОТО)

СЛИКА КОЈА УБИЈА! Ово показује колико навијачи цене српског репрезентативца (ФОТО)

„Орлићи“ су били у минусу после гола Гутијереза у 20. минуту, а изједначио је везиста Вест Хема Кристијан Белић у 33. минуту. Србија је после нерешеног резултата са Шпанијом завршила као прва у групи.

Подсетимо, кадети Србије су изгубили од Украјине пре неколико дана, али су добили меч службеним резултатом 3:0 због тога што су Украјинци играли са три суспендована играча.

Србија је прва на табели са седам бодова, Шпанија је сакупила пет, Украјина је трећа са два бода, а Чешка последња са бодом.

Европско првенство за играче млађе од 17 година биће одржано у Енглеској од четвртог до 20. маја.