"ИМАТЕ ЛИ ОБРАЗА?!" Дуљај јурио судије на крају меча, а видите шта је урадио САТ ВРЕМЕНА раније (ВИДЕО)

13.03.2024. 19:21
Duljaj
Дуљај / Извор: Фото: Twitter printscreen/Partizan.net

На снимку се види његов трк са полувремена.

Фудбалери Партизана поражени су резулатом 1:0 од Напретка у мечу 25. кола Суперлиге Србије. Црно-бели су овим поразом на свом терену направили велики корак уназад у борби за титулу и више не зависе само од себе и својих резултата.

Биће саопштења: Николић стигао пре голмана, овај га покупио, али ПЕНАЛА НЕМА! Навијачи Партизана БЕСНЕ због овога (ВИДЕО)penal

ГРОБАРИ ЈАСНИ: Криве ова ТРИ мушкарца за пораз од Напретка на свом стадионуtviter

ГРОБАРИ ЈАСНИ: Криве ова ТРИ мушкарца за пораз од Напретка на свом стадиону

Још једна хорор интервенција Партизанове одбране: Дуљај бесан на играче, али и на судије (ВИДЕО)Gol

Било је неколико дискутабилних судијских одлука, а тренер клуба из Хумске Игор Дуљај је посебно био незадовољан на полувремену пошто је сматрао да је голу Напретка претходио фаул.

Због тога је јурио судије до тунела и показивао ка лицу, у смислу да су морали да виде фаул и изговарао је "имате ли образа?".

У другом полувремену арбитар Никола Радаковић није показао на белу тачку када је Немања Николић покупљен од стране голмана, па је Дуљај добио додатни разлог да јури судије и после меча. Што се и десило.

Најновије вести о ФК Партизан можете наћи ОВДЕ.