ПОГОДИО ЧАК ДВАДЕСЕТ ПАРОВА! Храбри играч на уложена само ЧЕТИРИ евра узео МИЛИОНЧЕ! (ФОТО)

12.03.2018. 17:58
Tiket Balkan Bet
Тикет Балкан Бет / Извор: Фото: Балкан Бет

Велики добитак.

Кладионица Балкан Бет поново је место великог добитка. Играч је претходног викенда на уложених само 500 динара узео ни мање ни више него 1.142.134 динара (9.500 евра). До великог добитка играч је стигао јер је погодио чак 20 парова, а све утакмице су му одигране у року од пет сати.

НОВИ ВЕЛИКИ ДОБИТАК У БАЛКАН БЕТУ: Играч на Меркур слот машини добио МИЛИОН! (ФОТО)

Виртуелни рулет кладионице Балкан Бет - доживљај за сва чула и за све играче, без обзира на буџет

САД МУ СВИ ЗАВИДЕ: Играјући у Балкан Бету на слот машини добио ОСАМ МИЛИОНА (ФОТО)

Занимљиво је да је играч до великог добитка стигао углавном играјући дупле шансе (двознаке) и комбинације дуплих шанси и голова. Највише утакмица је одиграо из нижих немачких лига и Енглеске, између осталог је заокружио и дуплу шансу на највећи острвски дерби - Манчестер јунајтед - Ливерпул (2:1), а погодио је и интервал голова на утакмици Еибар - Реал 2-5 (1:2). Највећу бригу играчу је представљала комбинација 1X и 2-4 гола на утакмици Мидлзбро - Барнсли, која је окончана 3:1, али је последњи гол пао већ у 58. минуту, па је срећни добитник стрепео скоро 35 минута, рачунајући и надокнаду. Кад је све то "преживео" могао је у 18 часова да почне са великим слављем јер је зарадио довољно новца да купи нов аутомобил, или да одведе целу породицу на једно егзотично летовање.