ИГРАЧ УТАКМИЦЕ: Ђорђе Деспотовић спасио Рубин! (ВИДЕО)

30.08.2020. 19:55

Сјајна утакмица српског нападача.

Српски нападач Ђорђе Деспотовић постигао је два гола у ремију Рубина и Тамбова (2:2) у утакмици шестог кола руске Премијер лиге.

ХАОТИЧНО У НОВОМ САДУ: Потукли се Сума и Дринчић, Гвинејац искључен (ВИДЕО)

ГРМЕ СА КЛУПЕ НОВОСАЂАНА: Да ли је био ПЕНАЛ за Вошу против Партизана? Процените сами де ли је било КОНТАКТА (ФОТО)

ГОЛЧИНА САДИКА: Видите Партизанов водећи гол против Воше! Право у ЋОШАК, са много ОСЕЋАЈА (ВИДЕО)

Деспотовић је био стрелац у трећем минуту надокнаде првог полувремена (45 3) и у 90. минуту.

Голове за Тамбов постигли су Александер Карапетјан у 15 минуту и Павел Карасев у 84.

Некадашњи фудбалер Црвене звезде показује да се налази у сјајној форми и оправдава позив селектора Љубише Тумбаковића.