"ИГРАЧИМА ЗАМЕРАМ..." Станојевић жали после пораза - послао поруку Звезди за крај

07.04.2021. 20:23
Aleksandar Stanojević
Александар Станојевић / Извор: МН Press

Кратак...

Узбудљив 164. вечити дерби. Црвена звезда је успела да узме цео плен на стадиону "Рајко Митић" и победи Партизан резултатом 1:0.

КОШАРКАШКИ СПЕКТАКЛ 17. АПРИЛА У НИШУ – СТЕФАН ЈОВИЋ БИРА МЛАДЕ ТАЛЕНТЕ!

МИРКО ЈЕ ЗВЕЗДИН ЛИДЕР: Видите СНИМАК како је Иванић матирао Стојковића! А Канга ушао - и ОДМАХ асистенција

СУКОБ СТАНКОВИЋА И СТАНОЈЕВИЋА! Читав минут непријатних сцена, а онда - МОРАЛО ИЗВИЊЕЊЕ! (ВИДЕО)

Реприза прошлосезонског финала Лиге шампиона вечерас (21.00) у Минхену, где Бајерн дочекује ПСЖ у првом мечу четвртфинала. Домаћин је без Левандовског, али је и поред тога фаворит: квота на кеца је 2,05, икс је 3,45, двојка 3,60, а GG3 1,85. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Бајерн - ПСЖ.

Једини стрелац на мечу био је Мирко Иванић који је најспретнији био у Партизановом шеснаестерцу након што је у 58. минуту Гелор Канга одлично извео корнер.

Није био расположен Александар Станојевић за причу после утакмице и кратко је поручио:

- Нисмо задовољни, прво полувреме смо играли добро и требали смо тада да решимо. Звезда је у другом стекла предност из прекидима. Играчима замерам за друго полувреме како су одиграли јер нису били конкретни, а прво полувреме је било перфектно. То је то, честитке Звезди - није много речит био тренер црно-белих.