ИГРАЛА СУ ОБА ПОТЕНЦИЈАЛНА РИВАЛА ЗВЕЗДЕ: Победе Спартака и Легије пред реванш у Словачкој

28.07.2018. 22:21
FK Crvena zvezda
ФК Црвена звезда / Извор: МН Press

Црвено-бели чекају противника.

Црвена звезда је декласирањем Судуве (3:0) практично већ обезбедила пласман у треће коло квалификација за Лигу шампиона. Ривал црвено-белима и претпоследњој фази квалификација биће победник двомеча Легија - Спартак Трнава. Словаци су у првом мечу као гости победили 2:0 у Варшави, па ће у уторак на домаћем терену бранити огромну предност и ближи су доласку на стадион Рајко Митић од Легије.

КРАЈ САГЕ! Њукасл продао Митровића! (ФОТО)

ФИФА НЕ ПРЕСТАЈЕ ДА ШОКИРА! Скоро свима је ПРОМАКЛО да је у Русији поновила СРАМНУ ствар (ФОТО)

Спартак из Трнаве је минимално код куће савладао Злате Моравце, у мечу другог кола шампионата Словачке. СТрелац гола за прву првенству победу Спартака у овој сезони био је Јан Власко са пенала, у 60. минуту.

Легија је преокретом у другом полувремену стигла до победе на гостовању Корони. Голом Ивана Јукића, домаћин је повео у 32. минуту, али се у наставку десио преокрет. Прво је Мачински у 56. изједначио, а онда је резервиста Канте 10 минута касније донео преокрет и победу. Мирослав Радовић је остао на клупи Легије, док Марко Вешовић није био у конкуренцији за састав.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.