Бугари или Казахстанци: Звезда добила противника у 2. колу! (ФОТО)

06.07.2017. 20:50
FK Crvena zvezda
ФК Црвена звезда / Извор: МН Press

Мечеви на програму 13. и 20. јула.

Фудбалери Иртиша из Павлодара играће против Црвене звезде у 2. колу квалификација за Лигу Европе. Представник Казахстана је и у реваншу тријумфовао против Дунав Русеа 2:0 и без примљеног гола (први меч 1:0), остварио пласман у наредно коло.

Неверица: Ево шта је Делије разбеснело, а везано је за утакмицу Флоријана – Црвена звезда (ФОТО)

Нема ТВ преноса? Делије, не брините, Звезда је омогућила да се гледа меч са Малте, ево и где (ФОТО)

Vladan Milojević
Владан Милојевић / Извор: МН Press

Близу су договора: Србин предводи напад Олимпијакоса (ФОТО)

Водећи гол на мечу постигли су већ у 6. минуту. Цео посао одрадила је српска комбинација: Стефан Живковић је асистирао, а бивши играч Војводине и Борца Марио Маслаћ затресао мрежу. Коначан резултат поставио је Дарабајев у 88. минуту.

Први меч 2. кола квалификација за Лигу Европе игра се у Павлодару 13. јула, док је реванш седам дана касније на стадиону "Рајко Митић".