ИГРАЛИ СУ ПАРТИЗАН И ЛЕВСКИ: Млади нападач поново стрелац, а ОН је био КАПИТЕН уместо Илића (ФОТО)

08.02.2017. 16:49
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: Србија Данас

Црно-бели у јеку припрема на Кипру.

Партизан је одиграо 1:1 против Левског у припремној утакмици у којој је поново Ђорђе Јовановић постигао гол и на најбољи начин искористио прилику коју му све чешће даје тренер Марко Николић. Шеф струке црно-белих је против Левског одмарао већину стандардних првотимаца, па тако ни у протоколу нису били Евертон, Леонардо, и Урош Ђурђевић. Капитен Партизана био је Марко Јевтовић.

ЈЕДАН ЈЕ САЛЕ КАПИТЕН: Илић поново ПОМЕРИО границу, ево ЗБОГ чега! (ФОТО)

Прво полувреме је подсећало на такмичарску утакмицу, играло се чврсто и дисциплиновано, без много прилика. Бољу игру у првом делу другог полувремеа бугарски тим је крунисао поготком свог најопаснијег појединца Романа Прохаске у 58. минуту. Севнула је контра коју је повукао Адениџи, његов ударац одбранио је Немања Стевановић, али је на одбитак натрчао Словак и погодио мрежу.

ОТКРИЛА ЈЕ ТАЈНЕ ЖЕНСКИХ СВЛАЧИОНИЦА: Ево шта Бичкова каже о Новаку Ђоковићу (ФОТО)

Млади нападач Ђорђе Јовановић је изједначио у 69. минуту. Центрирао је Петар Ђуричковић, а млади центарфор је трзајем главом погодио даљи угао гола који је чувао Бојан Јоргачевић, некадашњи репрезентативац Србије. Јовановић се тако све више намеће и извесно је да ће имати солидну минутажу на пролеће, поготово што Леандре Тавамба никако да затресе мрежу.

НАЈВАЖНИЈИ НА ОКУПУ: Кокеза на Кипру организује вечеру за челнике Звезде и Партизана (ФОТО)