ИМА НАДЕ ЗА СРПСКИ ФУДБАЛ: Влаховић водио Србију до титуле (ФОТО)

05.09.2016. 20:44
Fudbalska reprezentacijua Srbije
Фудбалска репрезентацијуа Србије / Извор: Профимедиа

У финалу су "орлићи" победили селекцију Израела.

Завршен је 23. Меморијал турнир „Стеван Ћеле Вилотић“ а титулу најбољих однели су репрезентативци Србије. Играчи до 19. година у финалу су победили селекцију Израела резултатом 3:1 (2:0). Голове су постигли Златановић у 10. и 39. минуту, Гојков у 90. а утешни погодак за Израел постигао је Абуфани у 50. минуту.

ОДЛУКА ЈЕ ДОНЕТА! Виктор Касаи пресудио (ФОТО)

Изабраници Милана Косановића успели су да тријумфују на турниру који се одржавао у Суботици. На стадиону Бачке окупило се више од 700 гледалаца.

КИША ПРАВИ ПРОБЛЕМЕ, МЕЧ СРБИЈА - ИРСКА СЕ ОДЛАЖЕ? Одлуку доноси СУДИЈА, зна се и КАДА (ФОТО)

За најталентованијег играча проглашен је Душан Влаховић. Најбољи голман је Марко Илић, а најбољи играч турнира Доминик Динга. По три гола постигли су Игор Златановић и Ејлон , а награда је отишла Израелцу јер је млађи по годишту. Награда за фер-плеј припала је Србији, репрезентацији са најмањим бројем жутих картона.