ИМТ РАЗБИО ЧУКАРИЧКИ И ДОШАО НА ЧЕТВРТО МЕСТО: “Брђани” променили тренера, па добили шамар

18.08.2023. 20:19
FK IMT
ФК ИМТ / Извор: МН Press

Друга победа “тракториста”.

ИМТ је победио Чукарички 3:0 у четвртом колу фудбалске Суперлиге Србије, чиме је покварио деби Игора Матића на клупи "брђана" и пореметио атмосферу у екипи са Бановог брда пред одлазак у Атину на први меч против Олимпијакоса у плеј-офу Лиге Европе.

ВРАТИО СЕ У ЗВЕЗДУ: После само месец дана опет је међу црвено-белима

НИКОЛИЋ ЉУТ НА СУДИЈУ: Како га није срамота?

ИЗ КРАГУЈЕВЦА ГРМЕ ЗБОГ ПОМЕРАЊА ТЕРМИНА СА ПАРТИЗАНОМ: Претрпели смо финансијске и спортске компликације

Одлазак Душана Керкеза и долазак Матића на клупу Чукаричког није дао жељени резултат. Лука Луковић је довео ИМТ у вођство голом у 34, минуту, после асистенције Вељка Кијевчанина, а победу је домаћину осигурао резервиста Урош Стаменић голом у 58. минуту после контранапада. Госте је дотукао Милош Луковић у 90 2 минуту после додавања резервисте Виктора Живојиновића.

ИМТ је победом стигао до четвртог места на табели Суперлиге, са седам освојених бодова, колико има и Чукарички, који је доживео први пораз у сезони.

У наредном колу ИМТ ће на гостовање у Бачку Тополу против ТСЦ, док ће Чукарички дочекати Радник.