ИНСАЈДЕРСКА ИНФОРМАЦИЈА ИЗ МАДРИДА: Јовић ОСТАЈЕ у Реалу

12.06.2022. 07:51
Luka Jović
Лука Јовић / Извор: Профимедиа

Није се наиграо у редовима шампиона Европе.

Челници ФК Реал Мадрид су презадовољни "препородом" Луке Јовића у  дресу Србије и не искључују да га задрже. Такву вест пренео је данас ексклузивно "Дефенса централ", сајт који се бави искључиво инсајдерским информацијама унутар табора првака Европе.

НЕВИН ЈЕ! Суд одбацио оптужбу за силовање против Кристијана Роналда

НА ЊИХ НЕЋЕ МОЋИ ДА РАЧУНА! Пикси без двојца на Словенију

НОВИ КЛУБ У ТРЦИ ЗА СРБИНОМ! Сергеј на мети енглеског великана

Српски нападач је у Ајнтрахту из Франкфурта и у репрезентацији показао да је гол-машина, која предаторски вреба гол противника, али у Реал Мадриду од њега очекују више.

Ове сезоне није имао много минута, али оне коју је имао је коректно користио. Морао је да изађе на терен у Сан Себастијану без загревања, да би заменио повређеног Бензему, а Реал Мадрид је победио 0-2 уз његов гол и асистенцију. У следећој утакмици, против Атлетико из Мадрида, такође је уписао добру минутажу.

Реал Мадрид својевремено је платио 63 милиона Ајнтрахту, за потпис који требало да Јовића задржи у престоници Шпаније минимум до 2025. године. Актуелни прваци Европе већ су уклонили Бејла, Иска и Марсела са платног списка који је био преоптерећен, па су смањили текуће трошкове, како би се суочили са будућим изазовима у преговарању за жељене мете.

Лука Јовић је минулу сезону завршио са 19 одиграних утакмица. Укупно је одиграо само 551 минут, па је било готово немогуће да покаже свој квалитете које несумњиво поседује. Постигао је један погодак и уписао три асистенције.