МИЛАНСКИ ДЕРБИ У ПОЛУФИНАЛУ ЛШ: Интер преко Бенфике на мегдан "љутом" ривалу (ВИДЕО)

19.04.2023. 22:54
FK Inter
ФК Интер / Извор: Реутерс

Португалци завршавају такмичење.

Фудбалери Интера играће у полуфиналу Лиге шампиона против, градског ривала, Милана. Нероазури су након победе над Бенфиком (2:0) у Португалији, ремизирали на свом терену (3:3).

ЈЕДАН КОЈИ ЈЕ УМАКАО: Зашто полуфиналиста Лиге шампиона не игра за репрезентацију Србије?

УГОВОР НА ГОДИНУ ДАНА: Оливије Жиру постигао гол у Лиги шампиона и ОДМАХ ПОТПИСАО

УБИЦА ДЕЧИЈЕГ ОСМЕХА: Леао објаснио како је наместио један од најлепших голова овогодишње Лиге шампиона (ВИДЕО)

Тим Симонеа Инзагија као да је нека друга екипа када заигра у Лиги шампиона, пет мечева су без победе у домаћем шампионату, тренутно су место иза позиције која води у елитно такмичење, али очито да је нада плаво-црних да ће до четрвтог "ушатог".

Домаћи су до предности стигли у 14. минуту. Николо Барела је сјајним ударцем са ивице казненог простора погодио горњи леви угао за велику радост "интериста".

Успели су, крајем првог дела игре, гости да поравнају, а то је било дело Аурснеса, који је главом преварио Онану у 37. минуту.

У наставку се очекивала офанзива Бенфике, али јалово су то чинили Португалци. Питање проласка даље је решено у 64. минуту.

Лаутаро Мартинез је постигао свој први гол после петог марта и најавио бољу форму у финишу сезоне. На 12. минута до краја видели смо још један гол у мрежи Влаходимоса.

Резервиста Кореа је извео праву малу минијатуру и ударцем у даљи угао повећао предност своје екипе. Антонио Силва је четири минута пре краја смањио резултат, да би Петар Муса у 95. минуту поставио коначних 3:3, али недовољно за "Орлове".

"Преузми бесплатно - бонус за спортско клађење 1.000 РСД"

БОНУС ГАЛЕРИЈА: Погледајте како изгледа позната руска навијачица Јулијана Третјак.