ИНТЕР ПРЕУЗЕО ПРВО МЕСТО: Звездино дете затресло мрежу Хандановића, али то није било довољно (ВИДЕО)

23.12.2020. 20:34
Ivan Ilić
Иван Илић / Извор: Реутерс

Иван Илић постигао првенац у Серији А.

Фудбалери Интера савладали су Верону на гостовању у утакмици 14. кола Серије А резултатом 2:1 (0:0). Изабраници Антонија Контеа су после првог полувремена без голова успели да преломе домаћина и са новим бодовима, бар на неколико сати преузели чело табеле.

Шта данас можеш да купиш за 60 динара?

НОВО ПОГЛАВЉЕ У КАРИЈЕРИ: Некадашњи фудбалер Црвене звезде постаје тренер (ФОТО)

НАКОН ТЕРЗИЋЕВЕ ПОНУДЕ ДА ПОСТАНУ ЗВЕЗДИНА ФИЛИЈАЛА: Изабран НОВИ председник ОФК Београда - само ЈЕДАН кандидат

Нероазури су до предности стигли у 52. минуту голом Лаутара Мартинеза након асистенције Ашрафа Хакимија.

Верони је било потребно само 11. минута да стигне до изједначења. Изданак омладинске школе Црвене звезде, Иван Илић најбоље се снашао у петерцу гостију.

Коначан резултат поставио је Милан Шкрињар у 69. минуту. Марсело Брозовић је упутио центаршут, а Словак главом матира Марка Силвестрија.

Интер је новом победом стигао до 33. бода и бар на неколико сати преузели чело табеле. Верона је на 9. месту са 20 освојених бодова.