ИНТЕРНАЦИОНАЛНИ КУП ШАМПИОНА: Бајернов ПРЕОКРЕТ против Светаца, бранио и Буфон (ФОТО)

21.07.2018. 18:04
FK Bajern Minhen
ФК Бајерн Минхен / Извор: Реутерс

Меч одигран у Клагенфурту.

Фудбалери Бајерна победили су Пари Сен Жермен у утакмици, у оквиру Интернационалног купа шампиона и то после преокрета. Повели су Свеци са 1:0, а онда је у другом полувремену меча у Клагенфурту уследио "блицкриг" за коначних 3:1. Повео је првак Француске у 31. минуту голом сина легендарног Жоржа Вее, Тимотија, а стрелци за шампиона Немачке су били Хави Мартинез, Ренато Санчез и Џошуа Циркце, у периоду од 60. до 78. минута.

БЕНЗЕМА БЕСАН: Лажовчино, ти мењај посао (ФОТО)

БОМБА СЕ СПРЕМА У ШПАНИЈИ: Србин кандидат за гол Барселоне (ФОТО)

Тренери Нико Ковач и Томас Тухел нису могли да рачунају на све играче, пошто су репрезентативци који су били на Мондијалу и даље на одмору, па су састави били комбиновани. На голу Светаца је био и новајлија и ветеран, Ђанлуиђи Буфон, али само у првом полувремену.

Подсетимо, ово такмичење игра широм света, а преноси су на ТВ Арена спорт. Бајернов следећи ривал је Јувентус, док ће ПСЖ играти против Арсенала.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.