ИВАНОВИЋ НАЈАВИО МЕЧ ПРОТИВ МЕКСИКА: Мислио сам да је то као код нас у Србији, али ово је један виши ниво, људи воле фудбал
Фудбалски репрезентативац Србије Михаило Ивановић изјавио је да његов тим једва чека да почне меч против Мексика.
Фудбалери Србије одиграће сутра од четири часа у Толуки пријатељску утакмицу против Мексика.
- Једва чекамо да меч почне, да осетимо амбијент, биће пун стадион. Њима је ово последња провера пред старт на Светском првенству, а на нама је да дамо све од себе и пружимо максимум у овом тренутку - рекао је Ивановић, пренео је званични сајт ФСС.
Он је изјавио да ће му пријати да игра на стадиону у Толуки.
- Прија ми овакав стадион, без атлетске стазе, где су трибине веома близу терена. Прија ми да играм у таквим условима. Остаје да у меч уђемо мотивисано, ангажовано, борбено - додао је Ивановић, који је фудбалер Милвола.
Ивановић је навео да су фудбалери Србије имали фантастичан пријем у Толуки.
- Искрено, мислио сам да је то као код нас у Србији, али ово је један виши ниво, људи воле фудбал. Очекује нас фантастична атмосфера, а што се тиче временске разлике, мало се још прилагођавамо, али до меча ће све бити у реду - закључио је Ивановић.
Фудбалери Србије су одрадили последњи тренинг на стадиону у Толуки уочи дуела са Мексиком.