ИЗ КЕЦА У ДВОЈКУ: Гроф тријумфовао после два пенала, аутогола и хаоса у надокнади (ВИДЕО)

30.05.2019. 20:23
Miodrag Božović
Миодраг Божовић / Извор: МН Press

Лудница у Русији.

Бивши тренер Црвене звезде Миодраг Божовић са клупе предводи екипу Крила Совјетов из Самаре која игра бараж за опстанак у Премијер лиги Русије против Нижњег Новгорода. Прва утакмица двомеча одиграна је у Новгороду, а победу су остварили пулени Грофа Божовића резултатом 3:1, и то после преокрета.

ВАНРЕДНА КОНФЕРНЕЦИЈА ЗА ШТАМПУ: Серхио Рамос рекао да ли одлази из Реала

ФИЛМСКА УВЕРТИРА ЗА ФИНАЛЕ ЛШ: Навијач Редса није имао пара за авион, али се ГЕНИЈАЛНО снашао (ФОТО)

ОНИ СУ УДАРНЕ ИГЛЕ: Звезда се ПОХВАЛИЛА овим играчима, за то има 126 разлога

Екипа Нижњег повела је са 1:0 голом Данила Фомина из пенала у 22. минуту утакмице.

Изједначење екипи Миодрага Божовића донео је Витали Федорив аутоголом у 65. минуту меча.

Тотална лудница на стадиону Нижњег је настала у судијској надокнади када је у 91. минуту Антон Зинковскиј са беле тачке донео преокрет гостима, а коначан резултат је четири минута касније поставио Роман Шишкин.

Реванш у Самари је на програму у недељу од 16 часова.

Погледајте како изгледа Марија Погребњак, супруга Павела Погребњака.