ИЗНЕНАЂЕЊА У СУПЕРЛИГИ: Бачка СРУШИЛА Вошу, Јавор ШОКИРАО Шапчане! (ФОТО)

25.11.2017. 15:26
FK Mačva
ФК Мачва / Извор: МН Press

На програму 18. коло.

Одиграни су уводни мечеви 18. кола Суперлиге Србије. Још у петак Борац и Вождовац ремизирали су у Чачку (извештај прочитајте ОВДЕ), а у суботњим утакмицама дневног програма, исто су учинили Мачва и Јавор (1:1), док је Бачка изненадила фаворизовану Војводину и славила резултатом 1:0.

FK Voždovac
ФК Вождовац / Извор: МН Press

НЕЗАБЕЛЕЖЕНО ДО САДА: Судијска КОМИСИЈА донела ИСТОРИЈСКУ одлуку! (ФОТО)

Новосађане је зауставио Лука Луковић, голом у 70. минуту донео је драгоцене бодове у борби за опстанак екипи из Бачке Паланке. Лалама је то био други узастопни пораз на гостовањима, после неуспеха на Бановом Брду.

РОБИЊО ЗА СИЛОВАЊЕ ОСУЂЕН НА ДЕВЕТ ГОДИНА: Ево какве су његове опције (ФОТО)

Трилер завршница виђена је у Шапцу. Мачва је до вођства стигла у 86. минуту, да би у шестом минуту судијске надокнаде Ивањичани успели да са пенала изједначе и однесу велики бод.