ИЗНЕНАЂЕЊЕ У ИВАЊИЦИ: Војводина више није непоражена, Младост сигурнас против Бачке

13.09.2020. 20:39
Nenad Lalatović
Ненад Лалатовић / Извор: МН Press

Одиграна преостала четири меча 7. кола.

У преостала четири меча седмог кола Суперлиге Србије који су одиграни данас гости нису успели да остваре победе, а највеће изненађење се догодило у Ивањици где је Јавор савладао Војводину.

Допуни налог преко терминала и узми бонус 3%

ОН НЕМА НИ НАЈМАЊУ ДИЛЕМУ: Судија је искључењем помогао Партизану

ЂОРЂЕ ДЕСПОТОВИЋ ЈУНАК У РУСИЈИ: Срушио московског гиганта и донео велика три бода

Лала су у Ивањицу стигле са статусом фаворита и непоражене екипе, али је тим Ненада Лаалтовића на крају изгубио са 2:1. Домаћин је повео у 33. минуту када је Пишчевић главом погодио после центаршута Јевремовића из корнера, да би у 61. минуту Луковић изашао сам испред Симића и потврдио тријумф Јавора. Гости из Новог Сада успели су преко Бојића у надокнади времена да постигну почасни погодак.

Младост је у Лучанима такође са 2:1 савладала Бачку, а домаћин је током целог меча био бољи ривал, али су гости први повели у 17. минуту преко Зличића. Ипак, домаћин није дуго чекао на изједначење пошто је 10 минута касније погодио Шатара. До сва три бода је домаћин стигао голом Бојовића из пенала у 88. минуту.

У преостала два меча Напредак и Златибор играли су нерешено 1:1, а реми је био и у Новом Саду где је Пролетер дочекао Мачву и одиграо 0:0.