17.10.2023. 08:43
Savo Milošević
Саво Милошевић / Извор: Профимедиа

Португалци славили 5:0.

У свом другом мечу на клупи Босне и Херецговине, Саво Милошевић доживео је је тежак дебакл. Селекција Португалије славили је у Зеници са 5:0, а занимљиво је да су сви голови постигнути у првих 45 минута. Некадашњи тренер Партизана преузео је одговорност за пораз.

НЕСЛАВАН ДЕБИ МИЛОШЕВИЋА: Петарда Португалаца у Зеници!

ОДСУДНА БИТКА ЗА ЕВРО: Ево где можете гледати меч Србија - Црна Гора

КУДА ИДЕ ОВАЈ СВЕТ? Селектор Шведске очајан после трагедије у Бриселу

- Ја сам највећи кривац. Физички нисмо могли да им парирамо. Они су други ниво, али то нема везе с нама, ми нисмо били на максимиму. Не знам због чега – рекао је Милошевић после меча и додао:

– До пре три дана је изгледало све добро, али очигледно да немамо енергије за две утакмице од три дана. Рано су дали гол и већ уђете на старту с негативним резултатом. Рекао сам момцима колико год да је тешко, друго полувреме се одиграло на карактер и можда су зарадили за нешто боље у будућности. Овог момента не можемо бити ниво Португалије.

БиХ је прошле недеље била боља од Лихтенштајна, али је сада ривал био много јачи.

– Другачији су били захтеви него за Лихтенштајн, али све се срушило у трећем минуту, што се тиче модела игре. Физички нисмо могли, а нисмо имали ни енергије. Нисмо стизали ни фаул да направимо и тешко је причати о моделу игре који смо хтели јер нисмо били у ситуацији да уопште одиграмо било какав систем.